Hieronder vindt u alle (inter)nationale showuitslagen van de Welsh Corgi Pembroke en Cardigan.

Dogshow De Utrecht

Cardigan Reu

Keurmeester Rohlin Tomas (Denmark)
  • Puppyklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Covventinea Vengeance Is Mine C. Gebruers Veelbelovend Beste Pup
  • Tussenklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Waggerland Dunkin Donut R.C.M. Dijkhorst-Noij 1 U res.CAC, res.CACIB
  • Open klas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Toby A. de Koning 1 U
  • Kampioensklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Covventinea Only The Bravest L. van Mol & Y. van Calster 1 U CAC, Beste Reu, CACIB

Cardigan Teef

Keurmeester Rohlin Tomas (Denmark)
  • Puppyklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Waggerland Hello Kitty R.C.M. Dijkhorst-Noij Belovend
  • Jeugdklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Doubletroubels Myfanwy S. Kemperman & N. Streuli 1 U res.CAC, Beste Jeugdhond
2 Starling R. Heikamp 2 U
3 My Dearest Milyes ANgel C. Daan 3 U
4 Uthmala's Dream De La Vallée De L'Aumance L. van Samang 4 U
Blessed Breanna From Cardiville R. Post & G. Post U
  • Tussenklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Waggerland Dark Chocolate R.C.M. Dijkhorst-Noij 1 U CACIB
  • Open klas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Ci-llatharid To The Moon And Back K. Sterckx 1 U res.CACIB
  • Veteranenklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Waggerland Just Jackie E. de Kreij-Akkermans 1 U CAC, BOB, Beste Veteraan, Beste Teef

Pembroke Reu

Keurmeester Rohlin Tomas (Denmark)
  • Jeugdklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Percy Iz Doma Vengre J. Bergmans 1 U res.CAC
2 Our Puffin Of The Scottish Heights H. Snelders & M. Habekotté 2 U
  • Tussenklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Kingston Iz Byrshtunovogo Kraju I. van Lieshout 1 U res.CACIB
  • Open klas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Peasantry Happy Highland Dancer H. Oudhoff 1 ZG
2 Lucky N. Vermaas 2 ZG
  • Kampioensklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Andvol Uno Momento C. Gebruers 1 U CAC, BOB, Beste Reu, CACIB

Pembroke Teef

Keurmeester Rohlin Tomas (Denmark)
  • Jongste puppyklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Domitilla The Pearl Of Tabula Rasa Kennel N. Vermaas Veelbelovend Beste Jongste Pup
  • Puppyklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Welsh Angels United Luna A. De Groot-Boschman Veelbelovend Beste Pup
  • Jeugdklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Sally Des Salines De Goupil J. van Mastrigt 1 U CAC, Beste Jeugdhond, Beste Teef
2 Xavanna Iz Byrshtumovogo Kraju I. van Lieshout 1 U res.CAC
  • Open klas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 A Black Magic Fairy Von Der Baumkrone C.J. van Doezelaar 1 U CACIB