Hieronder vindt u alle (inter)nationale showuitslagen van de Welsh Corgi Pembroke en Cardigan.

Joe Kat Show

Cardigan Reu

Keurmeester M. Ten Cate (NED)
  • Jongste puppyklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Gaele Corgi From The Understable Bergsma-Hoevink Veelbelovend
2 Keiko Corgi From The Understable Ellen Leliveld Veelbelovend
  • Puppyklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Penmorfa Thunderstruck P. Meijerhof & T. Meijerhof Veelbelovend Beste Pup
  • Tussenklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Gardeners Blue Connor Fleur Rinsma 1 U
  • Open klas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Waggerland Big Bang R.C.M. Dijkhorst-Noij 1 U CAC, BOB, Beste Reu
2 Sergeant Adams Of Dotty's Desire Sanne van Dijk 2 ZG
  • Kampioensklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Jimmy Jixx v.d. Milligenhof S. Kemperman & N. Streuli 1 ZG
  • Veteranenklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Waggerland Not For Sale R.C.M. Dijkhorst-Noij & L. Croft-Eliott 1 U res.CAC, Beste Veteraan
2 Waggerland Little Joe P. Meijerhof & T. Meijerhof 2 U

Cardigan Teef

Keurmeester M. Ten Cate (NED)
  • Jongste puppyklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Maeve Corgi From The Understable M. Onderstal Veelbelovend Beste Jongste Pup
2 Waggerland Hello Kitty R.C.M. Dijkhorst-Noij Veelbelovend
  • Puppyklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Thandiwe Melisandre By Sherman F. van Gaalen Veelbelovend
  • Jeugdklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Uthmala's Dream De La Vallée De L'aumence L. van Samang 1 U res.CAC
2 Blessed Breanna From Cardiville R. Post & G. Post 2 U
3 Doubletroubles Myfanwy S. Kemperman & N. Streuli 3 U
4 Penmorfa Boogie Nights P. Meijerhof 4 U
  • Tussenklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Waggerland Dark Chocolate R.C.M. Dijkhorst-Noij 1 U CAC, Beste Teef
2 Tender T. Kuiper Absent

Pembroke Reu

Keurmeester M. Ten Cate (NED)
  • Jeugdklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Percy Iz Doma Vengre J. Bergmans 1 ZG
2 Flowing Take Off In The Countryman C. van Voorthuysen & M. Oldengarm 2 ZG
3 Our Puffin Of The Scottish Heights H. Snelders & M. Habekotté 3 ZG
4 Our Wee Ladd Of The Scottish Heights M. Schreurs 4 ZG
  • Tussenklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Limbonsnest Take My Breath Away M. Koot & G.C.M. Koot-Keijsper 1 U
2 Kingston Iz Byrshtunovogo Kraju I. van Lieshout & F. Halleen 2 U
  • Kampioensklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Aikemuno Zherar J. Snijder 1 U CAC, Beste Reu
2 Limbonsnest Rocky Mountain M. Koot & G.C.M. Koot-Keijsper 2 U res.CAC

Pembroke Teef

Keurmeester M. Ten Cate (NED)
  • Puppyklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Xavanna Iz Byrstumovogo Kraju I. van Lieshout Veelbelovend Beste Pup
2 Welsh Angels United Luna A. de Groot-Boschman Veelbelovend
  • Jeugdklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Sally Des Salines De Goupil J. van Mastrigt 1 U CAC, BOB, Beste Teef
2 Flowing Touch Of Greatness C. van Voorthuysen 2 U
3 Limbonsnest Pocahontas M. Koot & W. Koot-van Oosten 3 U
  • Tussenklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Limbonsnest Not Guilty M. Koot & W. Koot-van Oosten 1 U
  • Open klas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Amabel L. Bosteels 1 U res.CAC
2 Limbonsnest I Am Sorry M. Koot 2 U
3 Limbonsnest Emerald M. Koot & G.C.M. Koot-Keijsper 3 U