Hieronder vindt u alle (inter)nationale showuitslagen van de Welsh Corgi Pembroke en Cardigan.

Pinkstershow

Cardigan Reu

Keurmeester Polgar Andreas (Czech Republic)
  • Puppyklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Penmorfa Thunderstruck P. Meijerhof & T. Meijerhof Veelbelovend Beste Pup
  • Jeugdklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 My Dearest Milyes Amethist W.M. de Witt 1 U
  • Tussenklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Gardeners Blue Connor F. Rinsma 1 U CAC, Beste Reu, CACIB
  • Veteranenklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Waggerland Little Joe P. Meijerhof & T. Meijerhof 1 U Beste Veteraan

Cardigan Teef

Keurmeester Polgar Andreas (Czech Republic)
  • Jeugdklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Doubletroubels Myfanwy S. Kemperman & N. Streuli 1 U CAC, BOB, Beste Jeugdhond, Beste Teef
2 My Dearest Milyes Angel C. Daan 2 U res.CAC
3 My Dearest Milyes Aurora C. Claes 3 ZG
4 Penmorfa Boogie Nights P. Meijerhof & T. Meijerhof 4 ZG
Uthmala's Dream De La Vallée De L'Aumence L. van Samang ZG
Blessed Breanna From Cardiville R. Post & G. Post ZG

Pembroke Reu

Keurmeester Polgar Andreas (Czech Republic)
  • Jeugdklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Veles Iz Byrshtunovogo Kraju L. Roeterdink 1 ZG
2 Swing Des Salines De Goupil P. Grootenhuijs 2 ZG
3 Nick Furry O' The Palatinate Pixies S.K. Boedner - Mönkebüscher 3 ZG
4 Percy Iz Doma Vengre J. Bergmans 4 ZG
Flowing Take Off In The Countryman C.W. van Voorthuysen Absent
  • Tussenklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Kingston Iz Byrshtunovogo Kraju I. van Lieshout & F. Halleen 1 U res.CAC, res.CACIB
  • Open klas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Covventinea Rag N' Bone Man S. Austin-Böhm 1 U CAC, BOB, Beste Reu, CACIB
2 Gucci Von Kirchhellen G. Mateman 2 ZG
  • Veteranenklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Y Ddraig Goch Knight Of Manorbier T. Eerland 1 U Beste Veteraan

Pembroke Teef

Keurmeester Polgar Andreas (Czech Republic)
  • Jeugdklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Flowing Touch Of Greatness C. van Voorthuysen 1 U res.CAC, Beste Jeugdhond
2 Classic Melody Of The Aladna's Home G. Mateman 2 U
3 Sally Des Salines De Goupil J. van Mastrigt Absent
  • Tussenklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Ginger Von Kirchhellen J. Bergmans 1 U CAC, Beste Teef, CACIB
  • Kampioensklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Flowing Ready For My Comeback C. van Voorthuysen 1 ZG