Hieronder vindt u alle (inter)nationale showuitslagen van de Welsh Corgi Pembroke en Cardigan.

Dogshow Eindhoven 2022

Cardigan Reu

Keurmeester Mevr. de Wit-Bazelmans
  • Jongste puppyklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Resemblance Sir Albert M. Batenburg Veelbelovend
  • Puppyklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Shelshire Redbud’s American Dream Star Joke Janssen Veelbelovend Beste Pup
  • Jeugdklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Gardeners Blue Connor Fleur Rinsma 1 U
  • Open klas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Waggerland Big Bang R.C.M. Dijkhorst-Noij 1 U CAC, Beste Reu, CACIB
2 The Essence Of Ashes D'alma Castrense Jocelyne Thomas 2 ZG
  • Kampioensklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 A Man For All Seasons Grande Sogno W.M.H. Anadiotis 1 U res.CAC, res.CACIB

Cardigan Teef

Keurmeester Mevr. de Wit-Bazelmans
  • Jongste puppyklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Resemblance Dame Abbey L.D. van Someren Veelbelovend Beste Jongste Pup
  • Puppyklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Blessed Breanna From Cardiville Rachel Post Veelbelovend
  • Jeugdklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Waggerland Dreamweaver R.C.M. Dijkhorst-Noij 1 U CAC, BOB, Beste Teef
2 My Dearest Milyes Angel Carola Daan 2 ZG
  • Tussenklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Courtly Black Lady Violet A.C. Dekker-Pilon 1 U res.CAC
  • Open klas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Waggerland Bling Bling Amy Duisterwinkel 1 U res.CAC, CACIB
2 Hanlon's Star Spice Up Your Life Joke Janssen 2 ZG
3 Starflower From Charlie's Magic C.S. Baarsma 3 ZG
4 Hoitytoity M. Sikking 4 ZG

Pembroke Reu

Keurmeester Mevr. de Wit-Bazelmans
  • Jongste puppyklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Cornatello Bucky Barnes Anja Johanna Beckers Veelbelovend
  • Puppyklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Percy Iz Doma Vengre Jenni Bergmans Veelbelovend Beste Pup
  • Jeugdklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Our Puffin Of The Scottish Heights H. Snelders 1 U
  • Tussenklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Kingston Iz Byrshtunovogo Kraju Ingrid van Lieshout 1 U res.CAC, res.CACIB
2 Born To Be Your Veni Vidi Vici Jose Bijleveld 2 ZG
  • Open klas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Aikemuno Zherar Jan Snijder 1 U CAC, Beste Reu, CACIB
2 Humphry Bob O'r Tirroedd Isel Danielle Jacob 2 U
  • Kampioensklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Kalle Bob vom Old Tom Klaus & Sabine Herrmann 1 U
2 Towernaglen Eiffel Tower Jocelyne Thomas Diskwalificatie

Pembroke Teef

Keurmeester Mevr. de Wit-Bazelmans
  • Jongste puppyklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Xavanna Iz Byrshtumovogo Kraju Ingrid van Lieshout Veelbelovend Beste Jongste Pup
  • Jeugdklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Sally Des Salines De Goupil Jannie van Mastrigt 1 U CAC, BOB, Beste Teef
2 O'livia O'r Tirroedd Isel Yvonne Gouweleeuw 2 U
3 Melrose Bob O’r Tirroedd Isel Danielle Jacob 3 U
4 Ginger Von Kirchhellen Jenni Bergmans 4 U
Ravnele Lady Jane Anja Johanna Beckers ZG
  • Open klas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Ushi Von Haus Vom Steraldted Jacky Schrijver 1 ZG
  • Kampioensklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Quinta Bob vom Old Tom Klaus & Sabine Herrmann 1 U