Hieronder vindt u alle (inter)nationale showuitslagen van de Welsh Corgi Pembroke en Cardigan.

Kampioenschapsclubmatch

Cardigan Reu

Keurmeester Mevr. G.M.L. de Wit-Bazelmans (NED)
  • Puppyklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Tin Tin v.d.Milligenhof A.M.J. Claasens & K.M.A. Jansen Veelbelovend
2 Sunhill Garden’s Idaho’s Hero A.C. Dekker-Pilon Veelbelovend
  • Jeugdklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Troy T.J.W. Koenderink 1 U Beste Jeugdhond
2 Tristan T. Masser & M. Dijkhuizen 2 U
  • Tussenklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Red Rufus Du Mont des Croisettes M. Bongers 1 U res.CAC
  • Open klas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Cupido from the Cardicottage A. Boots-Meeuwissen 1 U
2 Kenzo Karmel v. d. Milligenhof P. Doms & W. Vervaart 2 U
3 Waggerland Texae Two Step W. vd. Weerd & R.C.M. Dijkhorst 3 ZG
4 Mister Bond from the Wonderful Oz L. Groot 4 ZG
Wagerland Zimzalabim R.C.M. Dijkhorst-Noij ZG
Sergeant Adams of Dotty’s Desire J.S. van Dijk ZG
  • Kampioensklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 A Man For All Seasons Grando Sogno W.M.H. Anadiotis 1 U CAC, Beste Reu
2 Jimmy Jixx v.d. Milligenhof S. Kemperman & N. Streun 2 U
  • Veteranenklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Atlas Gratia Superis N. Moors-Posthouwer 1 U Beste Veteraan

Cardigan Teef

Keurmeester Mevr. G.M.L. de Wit-Bazelmans (NED)
  • Jongste puppyklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Kilian From Miabo N. Moors Veelbelovend Beste Jongste Pup
2 Jaimelynn J.N. Schrijver Veelbelovend
3 My Dearest Milyes Angel C. Daan Veelbelovend
  • Puppyklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 True Tattoo v.d, Milligenhof J. Schrijver Veelbelovend Beste Pup
2 Inspired By Royal Gala W.M.H. Anadiotis Veelbelovend
3 Think Twice v.d. Milligenhof J. Schrijver Veelbelovend
  • Jeugdklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Burberry C. vd. Woerdt 1 U CAC, BOB, Beste Teef
2 Sweet Stella v.d. Milligenhof J.N. Schrijver 2 U
3 Ann from the Faithful Robin A. Bakker 3 U
4 Trinity T.J.W. Koenderink 4 U
Jacky van ’t Hoge Vondel H.J.M. Polman & J.W.M. Polman U
Trish H.A. Cornelese U
Lady Lana v.’t Hollandscheveld B. Top-Vlastuin U
Summer Sofie v.d.Milligenhof J.N. Schrijver U
Axes Dahinda Parel vd Woldstreek H. Storteboom U
Kyra van ’t Hoge Vondel H.J.M. Polman & J.W.M. Polman ZG
Alies from the Faithful Robin N. Moors ZG
Tica T.J.W. Koenderink ZG
Welshjewels Abbey Rose H.H. Muller-Dijk ZG
Lady Luna v.’t Hollandscheveld W. Zomer-v. Konijnenburg & G. Zomer ZG
Scootaloo N. ter Borst ZG
Naoma M. Deen & E. Deen ZG
Tender T. Kuiper-v.d. Heuvel Absent
  • Tussenklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Red Ratna Du Mont des Croisettes J.N. Schrijver 1 U res.CAC
2 Hana From Miabo S. Nijenhuis 2 G
  • Open klas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Lily lollypop v.d. Milligenhof M. Schoonen & J.N. Schrijver 1 U
2 Courtly Black Lady Rose T.J.W. Koenderink 2 U
3 Oops Olala v.d.Milligenhof L. Talman & E. Geerts 3 U
4 Harissa From Miabo N. Moors 4 U
Welshjewels Blue Heart H.H. Muller-Dijk U
Welshjewels Idol’s Eye W. v. Gameren U
Courtly Brindle Lady Randa C. v.d. Woerdt ZG
Hiris From Miabo T. Kuiper-v.d. Heuvel Absent
  • Kampioensklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Hopeful Havanna v.d. Millingenhof P. ten Ham & A. Nijburg 1 U
  • Veteranenklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Dee Dee v.d. Milligenhof E. v. Pomeren-Kers 1 U Beste Veteraan
2 Tumbling Bullnof Joy Boop N. Moors 2 U
3 Waggerland High Tea E. de Kreij-Akkermans & R. Dijkhorst 3 U
4 Waggerland Just Jackie E. de Kreij-Akkermans & R. Dijkhorst 4 ZG
  • Fokkersklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Kelly Keen v.d. Milligenhof J.N. Schrijver 1 U
2 Courtly Black Lady Suzan A.C. Dekker-Pilon 2 ZG

Pembroke Reu

Keurmeester Dhr. J. Ebels (NED)
  • Puppyklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Our Puffin Ladd of the Scottish Heights H. Snelders & M. Habekotté Veelbelovend
2 Swing des Salines de Goupil P. Grootenhuijs Veelbelovend
3 Peasantry Happy Highland Cancer H. Oudhoff Veelbelovend
4 Our Wee Ladd of the Scottish Heights M. Schreurs Veelbelovend
Lucky N. Vermaas Belovend
  • Jeugdklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Karat iz Byrshtunovoga Kraju J. Haarhuis 1 U res.CAC, Beste Jeugdhond
2 Shorty J.M.R. Westdijk 2 U
3 Kingston Iz Byrshtunovogo Kraju I. van Lieshout 3 ZG
4 Beco M. Feijtel 4 ZG
  • Tussenklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Aikemuno Zherar J. Snijder 1 U CAC, BOB, Beste Reu
2 Dourin’s Preston Pem R. Lindenhof 2 ZG
  • Open klas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Atsel Hof Mark M. Burtscheid 1 U
2 Arthus A. Schultze 2 ZG
3 Humphry Bob O’r Tirroedd Isel D. Jacob Absent

Pembroke Teef

Keurmeester Dhr. J. Ebels (NED)
  • Jongste puppyklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Cheyenne A. Saris & R. Saris Veelbelovend Beste Jongste Pup
2 O’Livia O’r Tirroedd Isel Y.G.M. Gouweleeuw-v. Mierlo Veelbelovend
3 Coco A. Wiersma & S. Wiersma Veelbelovend
4 Cartharina L. de Vos & M. Gerrits Veelbelovend
  • Puppyklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Sally des Salines de Goupil J. v. Mastrigt- v. Werkhoven Veelbelovend Beste Pup
2 Covergirl of Pennies from Heaven J. Snijder Veelbelovend
  • Jeugdklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Camile C. Delcour 1 U Beste Jeugdhond
2 Donna Dixie vom Moosacher A. Scholten 2 U
3 Evy-Jo Of The Jolly Jumpers J. Haarhuis 3 U
4 Flowing Sign in the Sky H. Klumper-Pelikaan 4 U
From Flakewoods Be Delicious I. van Lieshout U
From Flakewoods Bittersweet I. van Lieshout ZG
Sissi Pem Of The Jolly Pearls C. Delcour G
Elouise of the Jolly Jumpers T. Koekoek-v.d. Ven Absent
Melrose Bob O’r Tirroedd Isel D.Jacob Absent
  • Tussenklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Lois Lana O’r Tirroedd Isel F. van Hirtum 1 U
2 Amy J. Haarhuis 2 U
3 Amice Favea Honey C. Delcour 3 ZG
  • Open klas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Y Ddraig Goch Quilt Of Green Woods T. Eerland 1 U CAC, Beste Teef
2 Limbonsnest Glynneath P. Blok & D. Blok 2 U
3 Dourin’s Nova Pem Bob W. Weidenhaupt & U. Weidenhaupt 3 U
4 Wallfugh Not Just A Dream J. Snijder 4 U
Lady Ginger v.h Höffies Erf N. Hoff U
Isabella I. Offerman U
Good Luck Stone Ilona E.C. Pijfer-Gruter ZG
Jazzlynn O’r Tirroedd Isel Y.G.M. Gouweleeuw-v. Mierlo ZG
Dourin’s Nadina Pem I. Offerman ZG
  • Kampioensklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Dona van de Hoeve Cor Unum Y.G.M. Gouweleeuw-v. Mierlo 1 U
2 Dourin’s Naomi Pem Bob A.Schmidt 2 ZG
  • Veteranenklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Rani Triomfator E.C.Pijfers-Gruter 1 U Beste Veteraan
2 Trijntje Rosalie v. De Goudse Hout J. v. Mastrigt- v. Werkhoven 2 U
3 Little Princess vom Moosacher Y.G.M. Gouweleeuw-v. Mierlo 3 U
  • Fokkersklas
# Naam Eigenaar Kwalificatie Prijzen
1 Red Rose of Pennies From Heaven J. Snijder 1 U res.CAC
2 Ffancy Fach O’r Tirroedd Isel Y.G.M. Gouweleeuw-v. Mierlo 2 U